%25
indirim
 • KERATINOX Multivitamin shampoo with keratin & multivitamins champu multivitaminico con queratina

KERATINOX Multivitamin shampoo with keratin & multivitamins champu multivitaminico con queratina

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Ürün Kodu: KRTN-O20
 • 118,80TL

  88,21TL

  

KERATINOX

Multivitamin  shampoo

with keratin  & multivitamins

champu multivitaminico

con queratina

 

Hair loss cases                                  / saç dökülmeleri

Thin hair with no volume             / ince saçlar

Weak fragile hair                             / zayıf ve kırılan saçlar


TR: Vitaminler ve keratin  bulunan bu Multivitamin şampuanı, zayıf ince saç ve saç dökülmesi vakaları için özel olarak tasarlanmıştır. Formülü saçlara parlaklık, hacim ve güç sağlar. Saçları yeniden canlandırırken saç derisinin doğal dengesini korur. Daha güçlü, dolgun ve sağlıklı görünümlü saçlar sağlar.  Saçları daha sağlıklı ve canlı gösterecek bu benzersiz formül ile zayıf saçları, daha güçlü, daha kalın ve sağlıklı bir görünüm bırakır. Günlük kullanım Multivitamin Şampuanı,  Normal, kuru, boyalı ve yağlı tüm saç tipleri içindir. Erkekler ve kadınlar için. 

Özellikle: saç dökülmeleri , ince saçlar, zayıf ve kırılan saçlar içindir.NASIL KULLANILIR: 1. Islak saçlara şampuan uygulayın, 2. Verimliliklerini artırmak için vitaminleri ve keratini serbest bırakmak için saç derinize masif hareketlerle masaj yapın, 1-3 dakika bekletin ve durulayın.


TR- UYARILAR: Gözlerle temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Uygulamadan önce bileğinizin iç yüzünde deneyiniz.  Açık yara bulunan bölgelerde kullanmayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde  doktora başvurunuz. Haricen kullanılır.


Stronger, Thicker & Healtier Hair -  Cabello Fuerte, Grueso & Sano

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi