%25
indirim
  • KERATINOX PRITIONE ZINC Kepeğe Karşı Etkili Keratinli Şampuan

KERATINOX PRITIONE ZINC Kepeğe Karşı Etkili Keratinli Şampuan

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: KRTN-010
  • 118,80TL

    88,21TL

  

KERATINOX

Anti-Dandruff Performance Shampoo

with keratin

Champu Anticaspa Con Queratina 

 

 PRITIONE ZINC

Kepeğe Karşı Etkili Keratinli Şampuan

TR: Zinc Prition içeriği ile  kepeğe karşı etkili Performans Şampuanı, saç derisine doğal bir denge sağlarken kepeklere karşı etkili bir çözüm sunar. Saç derisini kurutmadan veya hasar görmeden (yağlı ve kuru) kepekleri ortadan kaldırmaya yardımcı günlük kullanım Kepek Şampuanı,  Normal, kuru, boyalı ve yağlı tüm saç tipleri içindir. Erkekler ve kadınlar için. Formülü saçlara parlaklık, hacim ve güç sağlar. Saçları yeniden kepekleri dökerek saç derisinin doğal dengesini korur. Daha güçlü, dolgun ve sağlıklı görünümlü saçlar sağlar.  

NASIL KULLANILIR: 1. Islak saçlara şampuan uygulayın, 2. Verimliliklerini artırmak için vitaminleri ve keratini serbest bırakmak için kafa derinizi masif hareketlerle masaj yapın, 1-3 dakika bekletin ve durulayın.

TR- UYARILAR: Gözlerle temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Uygulamadan önce bileğinizin iç yüzünde deneyiniz.  Açık yara bulunan bölgelerde kullanmayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde  doktora başvurunuz. Haricen kullanılır.


Stronger, Thicker & Healtier Hair -  Cabello Fuerte, Grueso & Sano

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi